Tenisa tīkla uzstādīšanas pamācība

Šeit atradīsiet tenisa tīkla uzstādīšanas pamācību – pirmajā reizē rēķinieties ar 5 minūtēm, bet visu zinot tas neprasa vairāk par 2 minūtēm.

1) Adrese: Ganību dambis 20A, Rīga. Ieeja kur rakstīts BEACH ARENA.

2) Ieiet iekšā Arēnā. Lai nokļūtu uz laukumiem griežās pa kreisi. Ģērbtuves un dušas ir pa labi

3) Iet līdz galam, pa durvīm iekšā.

4) Pa durvīm ieiet Zāles Volejbola/tenisa laukumos.

5) Laukuma malā vai noliktavā (durvis pa kreisi) atrodam tenisa tīklu un stabus.

6) Noņemam vāciņus no stabu caurumiem (kapsulām) – pievērsiet uzmanību – mazākie stabu caurumi (ar apaļo vāciņu nevis kantaino), nedaudz (metru) tuvāk durvīm no zāles centra.

7) Ievietojiet abus stabus. Aizāķējiet trosi aiz staba uz āķīša un trosi laidiet pār staba virsmu pāri (kā foto zemāk).

8) Pie otra staba ir spriegotājs (izskatās kā alumīnija durvju rokturis). Tam jābūt pie tīkla. Ja tiešām nav, tad meklējiet pie otra tenisa tīkla vai noliktavā. Bet vajadzētu vienmēr stāvēt noliktam kopā ar tīklu un stabiem.

9) Ja nepieciešams pielieciet vienspēļu stabiņus (parasti stāv pie otrā laukuma (tālāk no ieejas) zem banera laukuma vidū.

10) Spriegojiet tīklu līdz tas laukuma centrā ir vajadzīgajā augstumā. Tīkla mērāmais koks (ar atzīmi tenisa tīkla augstumam) stāv laukuma malā vai nu pie pirmā vai otrā laukuma.

11) Izbaudiet treniņu!

12) Pēc treniņa lūdzu noņemt tīklu un nolikt visu pa vietām. Izņemot, ja uzreiz pēc jums nāk citi spēlētāji spēlēt tenisu VAI ir dotas norādes/atļauja tīklu atstāt.