Florbola laukums

Sporta zāle aprīkota ar IFF sertificētajiem SWERINK firmas florbola bortiem jeb apmalēm. Maksimālais uzliekamais florbola laukuma izmērs ir 32m x 20m, kas ir nedaudz mazāks kā oficiālais sacensībām nepieciešamais laukums, taču pilnīgi pietiekošs treniņu aizvadīšanai.

Latvijā mūsu sportisti ir ļoti daudzpusīgi. Sporta veidi ir viens par otru populārāki vai pieprasītāki. Īpaši jaunie sportisti uzreiz nezin un nevar noteikt, kas būs tas, ko viņi izvēlēsies pastāvīgai sportošanai, tāpēc bieži vien pamēģina vairākus.

Mūsu sporta zāles plašums un kvalitatīvais segums ir lieliski piemērots arī florbola spēlei. Ir iespējams uzstādīt divus laukumus, kas paralēli ļaus trenēties vairākām komandām. Vai arī, ja ir liela draugu kompānija var uzrīkot nelielu turnīru savā starpā, kurš var norisināties uz diviem laukumiem, un nebūs situācija, kad esi ieradies uzspēlēt, bet sēdi malā, jo laukums tajā brīdī ir aizņemts!

Florbols ir komandas spēle, kas ir ļoti līdzīga hokejam. Tikai hokeja ripas vietā ir bumbiņa, slidu vietā ir krosenes un zālei piemērotas plastiskās nūjas. Latvija ir viena no piecām valstīm, kur šis sporta veids pēdējo gadu laikā ir ievērojami ieguvis popularitāti gan puišu, gan meiteņu vidū. Jāpiebilst, ka jau tagad Latvijas izlases komandām ir lieliski sasniegumi, kas nozīmē to, ka mūsu sportistu vidū ir daudz talantu. Un kāpēc gan, lai šim kuplajam skaitam nepievienotos vēl jauni un spēcīgi talanti, jo šis sporta laiks, laikam ejot, kļūs ar vien pieprasītāks un populārāks. Tieši tāpēc mūsu zāle piedāvā iespēju izmantot to treniņu procesiem! Zāles infrastruktūra ļauj dažādot treniņus, jo tās plašums ļauj rīkot dažādus fiziskās sagatavotības procesus, izmēģināt jaunas kombinācijas un padarīt spēli atraktīvāku gan sev, gan arī skatītājiem. Jo, kuram gan skatītājām un spēles entuziastam patiks skatīties vienmuļu spēli, kur skrienam no vieniem vārtiem uz otriem. Aizrautīgs skatītājs gribēs redzēt arī aizrautīgu un dažādu spēli, kur katrs no gūtajiem vārtiem būs unikāls un īpašs, kas paliks atmiņā vēl ilgi. Tāpēc mūsu zāle būs lieliski piemērota tam, lai trenētos un padarītu spēli vēl unikālāku. Daudzi spēlētāji, kas ziemas periodā izbauda hokeja priekus uz ledus, izmanto šobrīd zāli tieši treniņprocesiem, jo tā ir lieliska alternatīva vasarā, kad ledus āra hallēs nav pieejams, un gribas dažādot – ziemā ledus, slidas, lielās formas, bet vasarā tieši pretēji paskriet un pastrādāt pie fiziskās sagatavotības.

Tā kā florbols ir ļoti populārs mazo sportistu vidū, kāpēc gan nepiedāvāt saviem bērniem arī nosvinēt dzimšanas dienas sportiskā gaisotnē, sasaukt draugus un uzrīkot mini turnīru ar balviņām un dažādiem konkursiem, jo, kas gan bērniem ir vajadzīgs, ja ne aktīvi un draugu starpā superīgi pavadīts laiks!

Zvani, raksti un rezervē savu laiku tieši tagad, lai ļautos sportiski pavadītam laikam kopā!

Uz tikšanos Rīgā, Ganību dambī 20a.