Volejbola zāle

Volejbols ir atraktīva, aizraujoša un skatāma komandas spēle. Spēle sastāv no 6 laukuma spēlētājiem, kuri ir izvietoti laukumā atbilstoši viņu spēles zonai.


Jaunās zāles infrastruktūra ir īpaši piemērota volejbola spēles norisei. Ir pieejami 2 volejbola laukumi ar atbilstošiem laukuma izmēriem un kvalitatīvu tīklu, kas atbilst visām nepieciešamajām normām un prasībām. Hallē ieklāts šobrīd pasaules sportā par kvalitatīvāko uzskatītais Gerflor Taraflex, 9mm sintētisks grīdas segums, uz kura pēc esošajiem noteikumiem norisinās visas Olimpisko spēļu un Pasaules čempionātu spēles.

Šobrīd šie divi volejbola laukumi tiek aktīvi izmantoti Entuziastu volejbola līgai, kur sezonas garumā savā starpā spēkojas gan sieviešu, vīriešu līgas, kā arī MIX līga, kur sievietēm ir iespēja mēroties spēkiem arī ar vīriešu dzimuma spēlētājiem, kā arī cīnīties par balvām, ko sagādājuši Entuziastu volejbola līgas atbalstītāji. Papildus entuziastu volejbola līgai, šajā zālē tiek organizētas arī Nacionālās līgas spēles, kas Latvijas līmenī ir viena no augstākajām līgām.

Protams, ir padomāts arī par līdzjutējiem. Tā kā volejbols ir viens no sporta veidiem, kurš Latvijā ir atzīts arī skatītāju vidū, arī šeit ir par to padomāts, un zāles galā ir tribīnes, kur visi interesanti un kvēlākie skatītāji ir aicināti ierasties un atbalstīt savējos. Jāpiebilst, ka zāle ir aprīkota ar divām kamerām, kur spēles tiek translētas tiešraidē Youtube kanālā, ar iespēju arī noskatīties pēc tam. Tas ļauj gan skatītājiem būt kopā ar savējiem spēles emocijās, ja neizdodas būt klātienē, gan spēlētājiem pēc tam analizēt savu spēles gaitu, veiksmes un neveiksmes ierakstā, kā arī sameklēt kuriozus momentus, jo spēles laikā bez kuriozām situācijām neiztikt! Un, neskatoties tikai uz spēļu praksi, zālē tiek organizēti arī dažnedažādākie treniņu procesi. Vēlos ziemas vakaros ir iespēja savākties kopā gan sieviešu, vīriešu spēlētajiem, un pavadīt auksto vakaru ļaujoties aktīvai volejbola spēlei. Papildus entuziastu treniņiem, šo zāli ir iecienījušas arī Latvijas Volejbola Federācijas jaunatnes izlases, galvenokārt tāpēc, ka zāle ir plaša un ļauj treneriem dažādot treniņu procesus. Kā arī laukumus treniņu procesiem ir izvēlējušies arī vīriešu profesionālā komanda VK Biolars, kas sezonas garumā cīnās par godalgām Baltijas volejbola “Credit24” meistarlīgas sacensībās.

Ar prieku aicināsim visus spēlētgribējus, neskatoties uz to vai esi profesionālis, vai amatieris, entuziasts vai pat tikai iesācējs. Volejbols ir spēle, kur uz laukuma nešķiro, vai esi spēlējis 1 vai 100 reizes. Ja ir vēlēšanās pamēģināt, bet iekšēji ir bailes, ka nesanāks, nebaidies! Volejbola saime ir draudzīga un mēs ar lielāko prieku uzņemsim visus interesantus, kas vēlas pamēģināt, organziēt treniņus kopā ar draugiem, vai komandām.

Gaidīsim tieši tavu zvanu, lai rezervētu treniņu laikus, aizvadītu aizraujošas spēles, vai organizētu sacensības tieši mūsu zālē!

Uz tikšanos Rīgā, Ganību dambī 20a.