Vingrošanas zāle

Latvijā ir ļoti daudz vairāk vai mazāk popularitāti ieguvuši sporta veidi, kurus spēlē, trenējas gan lieli, gan mazi sportisti. Taču, katram no mums vēlmes ir dažādas un, lai pievērstos aktīvam dzīvesveidam nav jāizvēlas katram viens strikti noteikts.

Mūsu zāles priekšrocība ir tās augstie griesti, plašā telpa un lieliskais pasaules sportā par kvalitatīvāko uzskatītais Gerflor Taraflex, 9mm sintētisks grīdas segums, uz kura pēc esošajiem noteikumiem norisinās visas Olimpisko spēļu un Pasaules čempionātu spēles. Tāpēc jau tagad lielu interesi par mūsu zāles izmantošanu treniņprocesiem izrāda daiļās mākslas vingrošanas sportistes. Tieši augstie griesti ļauj viņām veidot dažādas kompozīcijas.

Mākslas vingrošana ir individuāls vai komandas sporta veids. Viņu uzdevums ir veidot dažādas kompozīcijas ar vienu vai diviem rīkiem, kas ir aukla, aplis, vāles, bumbas, lentes, kā arī ir brīvais vingrojums, kur netiek izmantots neviens no rīkiem, tieši tāpēc šis griestu augstums tik nozīmīgs ir mūsu sportistēm. Daudzas Latvijā pazīstamas komandas un individuālās sportistes ierodas ar treneriem aizvadīt kārtējos treniņus, lai sagatavotos lielajām sacīkstēm.

Papildus mākslas vingrošanas treniņiem, zāle ir lieliski piemērota visu sporta veidu sportistiem fiziskās sagatavotības treniņiem. Kā jau zināms, lai uzrādītu lieliskus sasniegumus spēles laikā, iepriekš ir nepieciešams arī sagatavoties fiziski. Tāpēc paralēli visiem spēļu treniņiem, turnīriem sporta zāli ir iespēja rezervēt arī fiziskās sagatavotības treniņiem. Jau šobrīd ļoti daudzi treneri, gan izlases līmeņa, gan amatieru, gan arī citu līgu, izmanto zāles plašumu, lai organizētu treniņus, kas cels spēlētāju fizisko sagatavotību. Īpaši ziemas periodā, kad laikapstākļi ārā neļauj izmantot stadionus, parkus, treneri izmanto sporta zāles (iekštelpu) priekšrocības. Arī vasaras periodā, kad laikapstākļi ir mainīgi, rezervē zāles telpas, lai nodrošinātu kvalitatīvu treniņus un tie neparedzētu iemeslu dēļ nav jāpārceļ, jo katrs treniņš ir no svara, lai uzrādītu lieliskus sasniegumus. Un augstu rezultātu formulas pamatā ir spēlētāja fiziskā sagatavotība un tikai pēc tam, paralēli pilnveidojot un attīstot, prasmes. Zāles infrastruktūra ļauj treneriem dažādot treniņu procesus, izdomāt plašu programmu, lai sportists no treniņu dotos mājās apmierināts un ar domu, kad būs nākamais lieliskais treniņš. Zāli var izmantot arī individuālie sportisti, kuri nav piesaistīti kādai komandai vai arī trenējas, bet amatieru, entuziastu līmenī.

Zvani vai sūti e-pastus un rezervē savu laiku jau tagad!

Uz tikšanos Ganību Dambī 20a!