Futbola laukums

Paralēli volejbolam, florbolam, tenisam un vingrošanai zāles infrastruktūra ļauj to lieliski izmantot zāles futbola spēlei un treniņiem.

Futbols ir vispopulārākais sporta veids pasaulē. Spēle notiek gan ārā uz lielā laukuma, gan arī zālē, tā saucamais telpu futbols. Telpu futbols no lielā futbola atšķiras gan ar spēles laiku, gan spēlētāju skaita uz laukuma, gan spēles laukuma izmēra un seguma. Ja ārā spēle notiek uz mākslīgā vai dabīgā zālāja virsmas, tad zāles notiek atbilstoši uz zāles seguma un katram no segumiem ir nepieciešami speciāli, atbilstoši apavi.

Mūsu zāles priekšrocība ir tā, ka ir iespējams uzstādīt divus paralēlus laukumus, ko pa vidu atdala tīkls, kas netraucēs komandām spēles procesu un bez problēmām var plānot un rīkot dažādus mini turnīrus vairāku komandu konkurencē vienlaikus. Zāles plašums ļauj uzstādīt vārtus abās pusēs un atbilstoši spēles laukuma izmēri būs atbilstoši. Papildus mazu turnīru rīkošanai ir iespējams treneriem arī rezervēt spēļu laukumu un zāli treniņu procesiem. Jau tagad zāli aktīvi izmanto futbola skola “LEEVON” , kas trenē jauniešus no 3 līdz 12 gadu vecumam (gan meiteņu, gan zēnu komandas). Treneri organizē ne tikai spēles treniņus, kur pilnveido spēles elementus, prasmes, bet arī fiziskās sagatavotības treniņus. Treneriem galvenokārt patīk mūsu zāles piedāvātais plašums un lieliskais segums, jo, kas gan bērnam vairāk ir nepieciešams, kā plašums, kur izskrieties un treneri var organizēt treniņus lielāku sastāvu komandām. Paralēli treniņus organizē ar amatieru līmeņa komandas, dažādu organizāciju, iestāžu komandas, kuras bieži vien rīko arī brīvdienu, vai darba dienu vakaru turnīrus, kur sezonas laikā noskaidro spēcīgāko. Tāpat arī visi interesanti, kuri draugu kompānijās vēlas atraktīvi pavadīt un aizvadīt vakarus, brīvdienas, aktīvi atpūsties no darba dienu ikdienas un izlādēt dienas laikā negatīvās emocijas aktīvi un veselīgi ir aicināti rezervēt sev vēlamu laiku un vairāku komandu sastāvā aktīvi uzspēlēt.

Futbolā ir ļoti daudz zvaigznes, kurām galvenokārt seko līdzi mazie futbolisti un izvēlas sev tos par elkiem, kā rezultātā arī interese par šo sporta veidu ir daudz lielāka nekā citiem, jo kas gan vēl vairāk bērnu var ieinteresēt kādā sporta veidā, ja ne populāri un veiksmīgi sportisti, kas ir spilgts piemērs tam, ko var sasniegt trenējoties. Tāpēc arī visi jaunie treneri ir aicināti organizēt treniņus mazajiem futbolistiem mūsu zālē, jo arī Latvijā futbols sāk kļūt ar vien populārāks, tāpēc jāsāk meklēt mazās zvaigznes.

Zvani, raksti e-pastu un rezervē jau savu laiku tagad, lai aizvadītu kārtējo aktīvo treniņu, vai organizētu turnīru mūsu zālē!

Uz tikšanos Ganību Dambī 20a!