Tenisa korti

Teniss – individuāla spēle, kur katram ir iespēja pārbaudīt savas prasmes, fizisko sagatavotību un stresa noturību neatkarīgi no vecuma. Spēlējot individuāli ir jāprot sevi disciplinēt, lai noturētu kvalitatīvas spēles ritmu. Spēle sastāv no diviem spēlētājiem (vienspēles) vai no četriem spēlētājiem (dubultspēles) .


Zālē ir pieejami 2 tenisa laukumi jeb korti. Spēle notiek uz kvalitatīva zāles Gerflor Taraflex, 9mm sintētiska seguma, kurš ir piemērots kvalitatīvai tenisa spēlei, kā arī laukuma izmēri atbilst oficiālajiem izmēriem. Tāpat laukumi ir aprīkoti ar visām nepieciešamajām līnijām un tīklu.
Kā jau zināms tenisu spēlē uz dažādiem segumiem. Populārākie no tiem ir māla segums, zālājs, ciets segums (jeb zāles) un paklājs. Zāles segums ļaus jums pilnībā izbaudīt spēles gaitu, jo netraucēs ne laikapstākļi ārā, kas var būt ļoti mainīgi, ne vēja brāzmas.

Viens no tenisa laukumiem

Latvijā nav pieejamas daudzas sporta zāles, kur tenisu ir iespējams trenēties ne tikai uz māla vai āra seguma, bet arī iekštelpu (zāles). Jau tagad dažādi treneri izmanto mūsu zāles laukumus treniņprocesiem. Strādā gan individuāli ar esošiem audzēkņiem un jaunajām zvaigznēm, kā arī ar tiem entuziastiem, kuri vēlas uzlabot savas tenisa iemaņas. Šajos laukumos spēlē arī amatieri, kuri šeit aizvada treniņmačus vai arī spēles turnīru ietvaros. Sporta zāli ir iespēja izmantot arī sportistiem ratiņkrēslos. Tā ir ierīkota tā, ka jebkurš viegli iekļūs zālē. Latvijā mūsu sportisti ir uzrādījuši un turpina uzrādīt lieliskus sasniegumus un ir spilgts piemērs jebkuram, ka, ja vēlies sasniegt kādus rezultātus un pierādīt sev savas spējas, nekas nebūs šķērslis, ir jābūt tikai stiprai vēlēšanai un gribasspēkam. Tāpēc jau tagad aizrautīgo tenisa spēli izbauda un trenējas sportisti ar kustību traucējumiem.

Ir iespēja arī pieteikties turnīriem, jo zālē aktīvi notiek gan amatieru turnīri, gan arī sparinga spēles. Ir iespēja organizēt arī savus turnīrus, gan draudzības spēles draugu, radu starpā, gan arī amatiera līmeņa turnīrus.

Vēlies pavadīt atraktīvus vakarus, brīvdienas sportiskā gaisotnē? Zvani mums un rezervē tenisa laukumu jau tagad treniņam, vai kādam turnīram!